Komu naše HR kampaně pomáhají? (kopie)

Komu naše HR kampaně pomáhají?

SANBORN-logo

Promyšlená kampaň zabrala! První zájemci se ozvali do 1 hodiny od spuštění kampaně

" Se společností XART jsme začali spolupracovat v rámci tvorby nových web stránek. Nejen výsledek, ale i průběh realizace hodnotíme velmi pozitivně, a proto jsme požádali společnost XART o spolupráci i pro propagaci v rámci náborových kampaní.

Velmi nám záleží na moderním, flexibilním a profesionálním přístupu a toto vše společnost XART naplňuje. Zakládáme si na rychlém řešení našich zadání, proaktivním způsobu komunikace a včasné zpětné vazbě. Věříme, že společnost XART je tím pravým partnerem pro dosažení našich cílů v rámci propagace a personálního marketingu."


Aleš Habr finanční ředitel / CFO SANBORN a.s.

Díky novému elektro-parťákovi stíhá firma nasmlouvané zakázky 

"Ve firmě Elektro Habán jsme potřebovali obsadit jednu klíčovou pozici - elektrikáře. Oslovili jsme společnost XART s prosbou o vytvoření náborové kampaně. Ta probíhala v červnu až červenci 2021, hlavně na Facebooku, a oslovila konkrétního uchazeče, se kterým se naše firma v minulosti už setkala v pozitivním slova smyslu. Spolupráce s uchazečem byla dotažena do zdárného konce a za to jsme moc rádi. Kampani předcházely přípravné práce. Shodou okolností pro nás firma XART v minulosti vytvořila i web, kam byl umístěn inzerát na pozici. Pro kampaň byl využit náš firemní claim a použity byly kvalitní a pěkné fotky, které jsme pořídili přímo v pracovním prostředí."


Miloš Habán majitel rodinné firmy

haban-logo-500x500
OBB-500x500-2

Punk kampaně zafungovaly ;)

"Již delší dobu jsme zvažovali podpořit personální nábor marketingovou kampaní, ale neměli jsme žádnou představu, z jakého konce to vlastně uchopit. S paní Petrou, Lucií a dalšími kolegy z XARTu jsme se následně dohodli na online kafi, při kterém jsme se pobavili o našich očekáváních a možnostech. Chtěli jsme vtipnou, neotřelou kampaň, trošku punk a aby bylo jasné, že se nebereme až tak vážně. :) Že jsme s XARTem na jedné vlně, jsem věděla hned po rozkliknutí prvního grafického návrhu. A výsledek se dostavil téměř okamžitě! V sobotu byly spuštěny první kampaně a v pondělí už od rána volali kandidáti, to byla velká novinka. :)..."


Anna Urbanová HR manager / OBB stavební materiály, spol. s r.o.

Další naši klienti, kterým pomáháme

Vezeko-600x400

náborové kampaně do obchodu a výroby

bce-600x400

personální kampaně
do administrativy a na montáže

EWG-600x400

personální kampaně
do výroby

EBG-600x400

HR kampaně do administrativy a výroby

Startech-600x400

náborové kampaně do výroby


JV-600x400

personální kampaně do gastroslužeb


  Zadejte nám kampaň i Vy